POZIOM 0 – Spotkanie Zero

spotkanie zero2

SPOTKANIE WPROWADZAJĄCE
Tak jak kiedyś zaproszono każdego z nas, tak dziś zapraszamy Ciebie na 20-30 minutowe spotkanie po którym otrzymasz pierwszy trening z Prawa Przyciągania – jakiego nie znasz.

CEL SPOTKANIA ZERO PRZED TRENINGIEM

Skąd pochodzi trening i Wiedza? dlaczego materiały na rynku nie dają spektakularnych wyników? dlaczego miałoby komuś zależeć na twoim sukcesie?

Na spotkaniu poznasz i zobaczysz zapowiedź człowieka wprost z elit, byłego członka stowarzyszeń. Te kilka minut sprawi, że już dziś nie zaśniesz. Poznasz też społeczność Instytutu Rozwoju, która 24h wspiera w zmianie życia na lepsze. Po spotkaniu skontaktujesz się z osobą która Cię tu zaprosiła, a ona przekaże Ci dostęp do bezpłatnego treningu.

To nie będzie kolejna książka do przeczytania, czy film do obejrzenia. To przepis, to klucze, to przebudzenie jak Być, Robić i Mieć wszystko czego zapragniesz.

POBIERZ ZOOM – BĄDŹ GOTOWY

Kliknij ikonkę swojego urządzenia, aby pobrać.

andr222       apple22       pc22

TPO INSTALACJI NICZEGO NIE WŁĄCZAJ
Nie musisz mieć dziś włączonej kamerki.

Ściągnij > zainstaluj > zapomnij. NIE REJESTRUJ SIĘ I NIE LOGUJ. NIE MA POTRZEBY.
Po prostu o wyznaczonej godzinie kliknij link do spotkania poniżej – to wszystko. Jeśli zoom ściągasz pierwszy raz, to po kliknięciu linku na ekranie pojawi się nazwa Twojego telefonu, możesz ją zmienić i wpisać swoje imię i nazwisko. Kliknij JOIN.

BĘDĄC JUŻ NA SPOTKANIU WŁĄCZ DŹWIĘK 😊

dzwiek
kliknij, aby powiększyć

SPOTKANIE NA ŻYWO (ONLINE)

Bądź w jeden z wybranych dni – nie musisz mieć włączonej kamerki.

Godziny polskiego czasu.

PON godz. 12:00 lub 20:00
WT godz. 20:00
ŚR godz. 20:00
CZW godz. 20:00
PT godz. 12:00 lub 20:00

Link do pokoju ze spotkaniem
https://us02web.zoom.us/j/2533940277
Metting ID: 253 394 0277
Passcode/hasło: 453092

hasło 2020

USTAW SOBIE PRZYPOMNIENIE 📲

Bądź 5 minut przed czasem. Po wyznaczonym czasie wejścia nie będą już możliwe i będziesz musieć czekać na kolejne spotkanie.

KIEDY ZAPRAGNIESZ WIĘCEJ…

Każdy Poziom wiedzy składa się z kilku podpoziomów. Pierwszy trening z Poziomu 1 to dopiero wierzchołek góry lodowej. Czeka na Ciebie 12 poziomów – kiedy tylko wysłuchasz uważnie pierwszego w całości.

Na górze w menu serwisu w zakładce POZIOMY WIEDZY po rozwinięciu strzałki mamy spis kolejnych lekcji/materiałów jakie na Ciebie czekają.